Hakkımızda

Eprom Sistem

2008 yılından günümüze inşaat ve mimarlık alanındaki tüm yapılarının elektrik, elektronik alanındaki ihtiyaçlarını hayta geçirilmesinde öncü bir firma olarak faaliyetine devam etmektedir.
Sektörün ihtiylarını analiz ederek müşterilerine profesyonel hizmet vermeyi görev edinmiş olan firmamızı daha yakından tanımaya nedersiniz?

Elektrik, Elektronik Güvenlik Kontrol Sistemleri sektöründe en zor projeleri en pratik ve düzenli çözümlerle başarıya ulaştırmak misyonu ile kurulmuş olan firmamız faaliyetlerine öncelikle elektrik bakım ve onarım hizmetleri olarak başlamıştır. Her geçen yıl müşteri portföyünü artıran firmamız devam eden yıllarda yeni atılımlar yaparak birden fazla projeleri bitirerek sektörün öncü firmaları arasında yerini almıştır. Sektörün birçok kurumsal ve bireysel müşterilere hizmet sağlayıp, ihtiyaçlarını kaliteli bir şekilde karşılayarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Daima gelişip, müşteri ihtiyaçlarına en doğru cevabı vermeyi vizyon edinmiş olan EPROM SİSTEM olarak sektörün en önemli dalları olan “ELEKTRİK, ELEKTRONİK GÜVENLİK KONTROL SİSTEMLERİ” alanlarında hizmet sağlıyoruz. EPROM SİSTEM olarak gelişime odaklanmış ve güvenilir hizmet prensibiyle, hem müşteriler hem de sektörde çalışmak isteyen vizyon sahibi kişiler için prestijli bir marka olmaya devam etmekteyiz

2019 © Copyright EPROM Elektrik Otomasyon Sistemleri Tüm Haklarına Sahiptir.