Otopark Sistemleri

Eprom Otopark Sistemleri

Otopark giriş ve çıkış trafiğini daha hızlı ve daha güvenli şekilde düzenlemek için tasarlanan otopark geçiş sistemlerinin gittikçe önemi artmaktadır.
Otomatik geçiş sistemini oluşturan ögeler ise;Otopark bariyeri, OGS – HGS için otopark anteni, kontrol paneli, plaka etiketleri ve otopark giriş çıkış programıdır.
Bu sistemde otopark giriş ve çıkışlarına 50 metre menzilli okuma yapabilen özel antenler ve alıcılar takılmaktadır. Geçişine onay verilen araçlara ise OGS – HGS sticker veya plastik tarzda etiketler camlarına monte edilir. Bu etiketler ile otopark araç geçiş kontrol programına aracın plaka, ruhsat bilgileri ve diğer detayları ile birlikte gerekli veriler tanımlanmaktadır. Sistemde tanımlı olan etiket ile geçiş yapmak isteyen araç için sistem etiketleri görür ve otopark bariyerine emir vererek aracın durmaya gerek kalmadan seri bir şekilde geçiş yapmasını sağlamaktadır. Tanımlı etikete sahip olmayan tüm araçlar izinsiz asla geçiş yapamazlar. Ultra güvenlik sistemini bu şekilde tamamlamak ve izinsiz araç trafiğini engellemek isteyen otoparklar, siteler, AVM’ler ile büyük tesis ve özel mülkler otomatik otopark geçiş sistemini tercih etmektedirler.

2019 © Copyright EPROM Elektrik Otomasyon Sistemleri Tüm Haklarına Sahiptir.